Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 13.03.2009, 14:29
Nie, nie oglądałem poprzednich części.Moim zdanie oglądając tylko część V film dobry choć Blizna na podst V części trochę lepsza.
Cytat:
A porownywanie Pily do Blizny czy Krwawych walentynek mija sie z celem
A gdzie ja porównałem 3 filmy Jeśli chodzi o to to dwa o Krwawych Walentynkach tylko wspomniałem.
P.S a no fakt żyletka jest z Blizny.
Odpowiedz cytując