Nie, nie oglądałem poprzednich części.Moim zdanie oglądając tylko część V film dobry choć Blizna na podst V części trochę lepsza.
Cytat:
|
A porownywanie Pily do Blizny czy Krwawych walentynek mija sie z celem
|
A gdzie ja porównałem 3 filmy

Jeśli chodzi o to to dwa o Krwawych Walentynkach tylko wspomniałem.
P.S a no fakt żyletka jest z Blizny.