Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
159
13.03.2009, 14:26
Rafał Patyra i wszystko jasne
Gość chciał przykozaczyc jaką to niby ma gadke fajną i w środowych skrótach powiedział coś w tym stylu " Karim Benzema jest dzis najwyżej karimatą " WOW cóż za elokwencja. Żal człowieka oglądać po prostu.
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW