Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 13.03.2009, 13:48
Ostatnim razem będąc w kinie obejrzałem Piłę V która mnie nie przekonała do końca bardziej moim zdaniem np.końcowa scena gdy młody psychopata (imienia nie pamiętam) zabrał żyletkę i przeciął tej blondynce równo od palców do pięty,ale parę scen było z typowego horroru.Lepszym filmem była Blizna 3D ,np. siedzący parę miejsc ode mnie widz przy scenie: jedna babka z gościem byli na imprezie i udali się nad jezioro,
następnie ściąga biustonosz i trzyma go w wyprostowanej ręce a ww. widz w okularach trójwymiarowych wyciąga ręce i chce złapać go. Rozwaliło mnie to, myślałem że spadnę z siedzenia.W najbliższym okresie wybieram się na Krwawe Walentynki 3D.
Odpowiedz cytując