Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6428
Stary 13.03.2009, 13:44
Jezeli ktos sie wpisal na wyjazd na Derby na R 22 z FC Bochnia to po ile bilet stoi ?
Odpowiedz cytując