Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
6428
13.03.2009, 13:44
Jezeli ktos sie wpisal na wyjazd na Derby na R 22 z FC Bochnia to po ile bilet stoi ?
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991