Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
1447
13.03.2009, 13:29
MISTA92
napisał(a):
Polonia-ŁKS-1
Jaga-Legia-2
za 50zł cos takiego?
co o tym sadzicie?
Polonia wygra
ale Legi sie obawiam .. Uważaj w Jagieloni przeciez Gra Franek
a za Legia on nie przepada
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991