Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 13.03.2009, 13:29
MISTA92 napisał(a):Wyświetl post
Polonia-ŁKS-1
Jaga-Legia-2
za 50zł cos takiego?co o tym sadzicie?

Polonia wygra
ale Legi sie obawiam .. Uważaj w Jagieloni przeciez Gra Franek a za Legia on nie przepada
Odpowiedz cytując