Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
1786
13.03.2009, 13:18
to po lewej to są schody!!Jak mogą stawiać konstrukcję skoro nie wylali jeszcze plyty?!
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1