Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1783
Stary 13.03.2009, 13:03
Co do stadionu tarnowskiej Unii to jakoś tak mi się wydaje że jego przysosowanie do wymogów meczów ektraklasy byłoby chyba zdecydowanie łatwiejsze niż ma się to ze stadionem Hutnika. Przecież do niedawna odbywały się tam mecze ekstraligi żużlowej z publicznością sięgającą ponad 20 000. Więc kwestie bezbieczeństwa czy innych wymogów prawnych w sprawie realizacji imprez masowych są zachowane. Dodatkowo w telewizjii też były pokazywane te zawody, wiec chyba istnieje tylko problem zwiększenia mocy oświetlenia. Sprawa podgrzewanej murawy to wg. totalna fikcja bo po pierwsze chodzi o rundę jesienną a po drugiej aktualnie chyba wszedzie (oprócz Chorzowa?) a jak wygląda to w praktyce pokazała chyba ostatnia kolejka zeszłorocznej rundy jesiennej - czyli działanie na zasadzie włączamy podgrzewanie 5 minut przed meczem . A ostatnim argument jest taki że przeciez z centrum Krakowa (np. dworca), na stadion Hutnika wg. MPK jedzie się niemal pól godziny a do Tarnowa godzinę więc chyba nie jest to jakaś kolosalna róznica.

Druga sprawa która juz tutaj wymieniliście jest to czy klub cokolwiek robi w tym temacie, oprocz pojawiających sie plotek gdzie to znów prezes nie sondował możliwości gry, czy w lipcu najmniejszym nakładem sił wybierze się jaki Sosnowiec czy Wodzisław.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując