Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#981
Stary 13.03.2009, 10:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Może być nawet potrójna, problem w tym, że naprawdę nie masz punktów zaczepienia żeby stwierdzić, że Wisła za czasów Telefoniki coś skręciła.
Chyba, ze chcesz uprawiać "panświnizm" w wydaniu Urbanowskim: "wszyscy kupowali, wszyscy kantowali, oddajcie majstra 93"

A może ja o czymś nie wiem? Nie krępuj się - podziel się swoimi podejrzeniami...
Wolfy---> ja się nie odnoszę do zarzutów, a jedynie podejścia niektórych tutejszych użytkowników do informacji z Weszlo.com

Jak napiszą o Amice to są wyrocznią, jak o Wiśle to są cymbałami.

Ja tam zawsze uznaję ich za cymbałów cokolwiek by napisali, a czytam tylko dla śmiechu.
Ostatnio edytowane przez spidey : 13.03.2009 o godz. 10:44.
Odpowiedz cytując