Wolfy---> ja się nie odnoszę do zarzutów, a jedynie podejścia niektórych tutejszych użytkowników do informacji z Weszlo.com
Jak napiszą o Amice to są wyrocznią, jak o Wiśle to są cymbałami.
Ja tam zawsze uznaję ich za cymbałów cokolwiek by napisali, a czytam tylko dla śmiechu.