|
Atlas ten pijak z P.N. pisał że Amika sprzedała tylko murzyn nie wiedział o niczym strzelił bramkę w 90 minucie wiec juz mamy 3 wersje , wyborczej Wisła chiala kupić Amika nie chciał sprzedać , Amika sprzedała czarny jest uczciwy , trzecia, Wiśle na chu... bylo kupować remis gdy pozycja w lidze była dość pewna
i jeszcze jedno dla mnie większy niesmak budził mecz poprzedzający ten z Amiką
|