Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna
Offline
#
155
13.03.2009, 10:09
Losowanie par jest za tydzien o ile sie nie myle.
Edyta: 20 Marca, odbędzie się losowanie ćwierćfinałów i półfinałów UEFA Champions League, w szwajcarskiej miejscowości Nyon.
Tomek_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek_TS
Znajdź inne posty napisane przez Tomek_TS