Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 13.03.2009, 10:09
KK to nie jest kupon zniżkowy... to jest karta elektorniczna na ktorej są zapisane informacje- dane osobowe. To tak jakby na karcie kredytowej były 2 konta... albo na dowodzie osobistym 2 osoby. Po to ona jest zeby własnie nie mozna było kupować niewiadomo ile biletów na osobę
Odpowiedz cytując