Temat
:
[Akcja] Chcemy powrotu Koszykarzy do ekstraklasy
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
51
13.03.2009, 09:50
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
14 marca, sobota (godz. 18:00)
Wisła Kraków - Start Lublin
Zapraszamy serdecznie na mecz !!! WSZYSCY NA REYMONTA !!!
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas