Wyświetl pojedynczy post
maniek88lbn
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.03.2009, 09:08. Licytacja charytatywna
Na wstępie zaznaczę, że na forum Wisły nie piszę już chyba z 5 lat, nie wiem jakie teraz tu panują obyczaje (kiedyś miałem nick: polityk). Ogólnie pewnie nie w tym pokoju zakładam temat itd - proszę tylko nie kasować, najwyżej gdzieś przenieść.

Organizowałem nie tak dawno wraz z Arturem Banasikiem w Lublinie turniej charytatywny na rzecz chorego na nowotwór oka chłopca - Adasia Aftyki (www.aftyka.blog.onet.pl).

Po turnieju zostało nam sporo piłkarskich gadżetów do licytacji. Dostępne są one pod tym linkiem :
http://www.charytatywny.yoyo.pl/news.php?id=17

Jest wśród nich kompletny strój Wisły z autografami:
http://www.allegro.pl/item578485205_...tografami.html

Oraz piłka Białej Gwiazdy:
http://www.allegro.pl/item578499233_...tografami.html

Zapraszam do zapoznania się z aukcjami i wzięcia w nich udziału. Cały dochód przeznaczony jest na małego Adasia.
Odpowiedz cytując