Gordian napisał(a):

|
1. Battlestar Galactica warto oglądać?
|
Warto. Zajebisty scenariusz i naprawdę dobrze nakręcony. W 3 serii trochę siada na 5-6 odcinków, ale dla takich chwil wymyślone zostało "do przodu o 5sek" za pomocą strzałki w sub-edit player.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym serialem, jest jedna z głównych postaci kobiecych
