Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 13.03.2009, 06:41
Gordian napisał(a):Wyświetl post
1. Battlestar Galactica warto oglądać?
Warto. Zajebisty scenariusz i naprawdę dobrze nakręcony. W 3 serii trochę siada na 5-6 odcinków, ale dla takich chwil wymyślone zostało "do przodu o 5sek" za pomocą strzałki w sub-edit player.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym serialem, jest jedna z głównych postaci kobiecych


Odpowiedz cytując