Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 13.03.2009, 01:59
Artykuł z weszło to nic innego jak kolejna pseudoinformacja, w rodzaju Arabów chcących kupić nasz klub przy pomocy jakiegoś komisu, która ma na celu tylko wywołanie sensacji dla większej popularności. Cała ta strona to nic innego jak odpowiednik innych internetowych brukowców typu pudelek czy plotek tyle, że na tematy piłkarskie.

Szkoda tylko, że na stronie, która szkaluje Wisłę udziela się jeden z jej piłkarzy.
Odpowiedz cytując