Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 12.03.2009, 22:37
MCX napisał(a):Wyświetl post
Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry.
Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem.
W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika.
Mitsanski to mnie sie podobała jego gra od początku gry w Polsce.(po managersku)
Ale jest nie do wyjęcia, co najnmniej milion euro za niego zachcą..
Odpowiedz cytując