MCX napisał(a):

Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry.
Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem.
W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika.
|
Mitsanski to mnie sie podobała jego gra od początku gry w Polsce.(po managersku

)
Ale jest nie do wyjęcia, co najnmniej milion euro za niego zachcą..