Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 12.03.2009, 22:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście to off-top z mojej strony, za ktory przepraszam, ale nie moglem się powstrzymać.

Kto z pary Głowacki-Marcelo jest kobietą?


Użycie slowa "oboje" (z zasady dla oznaczenia pary: kobiety i mężczyzny) sugeruje, że w tej parze mamy jednego faceta i jedna dziewczynę.
Jesli mamy na mysli dowch facetów piszemy "obydwaj"
Można też napisać obaj ;]

Nie podniecałbym się meczem z Polonią, moim zdaniem nie zagraliśmy wielkiej piłki... Mam nadzieję, że unikniemy pompowania kolejnego balonu, bo tak naprawdę to może on zostać przebity już w sobotę kolejnym zremisowanym spotkaniem. Gra Wisełki niestety mnie nadal nie przekonuje... A no i nie wiem czy Wy też odnieśliście takie wrażenie - każdy zawodnik Wisły, który wchodzi z ławki prezentuje się lepiej niż gdyby grał od początku... Taki Małecki jak wejdzie w 60 minucie robi więcej zamieszania przez ostatnie pół godziny gry niż od pierwszej minuty. to samo tyczy się Zieńczuka, Ćwielonga, czy Diaza.
Odpowiedz cytując