|
Dziekuie za ten wyklad Framacie, czy napewno nie mogles sie powstrzymac ? Mam nadzieje ze i Tobie i innym forumowiczom nie zaszkodziłem zbydnio i nie potracili z tego powodu wzroku. Musze wystosowac pismo do Firefoxa zeby przeglądarka wyłapywała takie uchybienia.
Zeby nie było offtopa. Szkoda że Guła kontuzjowany, byłem bardzo ciekaw jak wypadnie w konfrontacji z nami.
|