Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
francesc92
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1422
12.03.2009, 19:45
Ja polecam rozejrzeć się za hokejem niemieckim, jutro zaczynają się ćwierćfinały i tak np
Hannover-Wolfsburg 1.s. 1 1.75
Wg mnie aż sie prosi ;p
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
francesc92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do francesc92
Znajdź inne posty napisane przez francesc92