Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3112
Stary 12.03.2009, 19:36
A P. Gabryel jakby czytał nasze forum i w dzisiejszej Rzepie zamieszcza swój artykuł na temat wejścia Polski do strefy Euro (a do ERM2 w szczególności). Kto chciałby sięgnąć do trochę innych źródeł niż nasza dyskusja w tym temacie zachęcam (tytuł "Zaklinanie węża walutowego").
Artykuł sam w sobie raczej publicystyczny (w końcu Gabryel nie jest fachowcem) z niektórymi stwierdzeniami dość kontrowersyjnymi (np: na temat Słowacji) ale warto się z nim zapoznać jeśli ktoś wykazuje jakieś zainteresowanie tematem.
Konkluzja moim zdaniem trafna.