Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dafi_91
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
6415
12.03.2009, 18:14
SZYMEK_TSW
napisał(a):
Witam, ma prożbe,
Czy istnieje jakis sposób aby sciągnąc tego typu nagranie na komputer ?
http://www.tvp.pl/informacje/teleexp.../12032009-1700
Spróbuj tutaj >>
http://www.sciagnik.net/
ale nie obiecuje
Pzdr
Nie sztuką jest mówić o wierności, sztuką jest być wiernym...
Dafi_91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dafi_91
Znajdź inne posty napisane przez Dafi_91