Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2131
Stary 12.03.2009, 18:02
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
z jakiej okazji po polsku?
to są kibice Atletico? estadio V.Calderon to chyba ich?
OCB?
To są kibice Realu a fotka z derbów Madrytu.

Najprawdopodobniej trans skierowany do zaprzyjaźnionych z Atletico kibiców Ruchu.
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując