Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
2131
12.03.2009, 18:02
szczebrzeszcz
napisał(a):
z jakiej okazji po polsku?
to są kibice Atletico? estadio V.Calderon to chyba ich?
OCB?
To są kibice Realu a fotka z derbów Madrytu.
Najprawdopodobniej trans skierowany do zaprzyjaźnionych z Atletico kibiców Ruchu.
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906