Czimni napisał(a):

Pytanie dotyczące szkoły...
Czy jeśli w pierwszym semestrze miałem jedynkę z przedmiotu i nie zdam całości w poprawianiu zaległego materiału to nie przejdę do następnej klasy, niezależnie od oceny w 2 semestrze
|
Też od nauczycieli zależy bo mozesz mieć 3 na koniec ale powie że niezaliczony pierwszy semestr i cię Uje...
różnie Bywa