Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6413
Stary 12.03.2009, 17:43
Czimni napisał(a):Wyświetl post
Pytanie dotyczące szkoły...
Czy jeśli w pierwszym semestrze miałem jedynkę z przedmiotu i nie zdam całości w poprawianiu zaległego materiału to nie przejdę do następnej klasy, niezależnie od oceny w 2 semestrze
Też od nauczycieli zależy bo mozesz mieć 3 na koniec ale powie że niezaliczony pierwszy semestr i cię Uje...
różnie Bywa
Odpowiedz cytując