Wyświetl pojedynczy post
david
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2129
Stary 12.03.2009, 17:16
w kiblu u Małysza
"Oddaję całe serce dla Wisły i tą bramkę dedykuję wszystkim kibicom, którzy byli dziś na stadionie Wisły. Nie wiem czy po każdym meczu będę ściągał koszulkę, ale w tym meczu musiało tak być! To Wisła rządzi w Krakowie. Tak było i będzie na długie lata" - Patryk Małecki





Odpowiedz cytując