|
Paradoksalnie obawiam sie tego meczu. belchatow bedzie gryzc trawe po to tylko by zgarnac komplet punktow. Nie maja Garguly ale nadal graja dobrze co pokazaly poprzednie mecze. z 0:2 wyjsc na 2:2 choc i tak przegrac to tez jest cos nawet jak na polska lige. Ulatowski dobrze prowadzi ten zespol. Coz wiecej mozna napisac - czas pokaze. Mam jednak nadzieje ze i nasi pilkarze pokaza ze sa w stanie wyrgywac mecz za meczem.
|