Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 12.03.2009, 16:43
GKS Bełchatów :2 Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Beto, Ćwielong

Bramki: 2x Paweł Brożek