|
Również mogę się podzielić opiniami na temat dwóch wcześniej wymienionych i opisywanych tu horrorów, a mianowicie chodzi o Martyrs i Pozwól mi wejść.
Po obejrzeniu Martyrs rzeczywiście można mieć takie wrażenie jak opisuje mechusar, że film jest podzielony na dwie części. Według mnie pierwsza część jest bardzo dobra, film szybko się rozkręca co dla mnie jest dobre, bo nie mało jest filmów z tego gatunku gdzie na rozwój wydarzeń trzeba czekać do połowy filmu. Druga część to już w zasadzie inna historia i inny temat. Druga część jest już dużo bardziej mocniejsza i brutalna, dla mnie trochę przesadzona i szczerze powiedziawszy myślałem, że film pójdzie w innym, lepszym kierunku. Moja ocena 6/10
Pozwól mi wejść mnie natomiast bardzo pozytywnie zaskoczył. Film ma swój klimat i nastrój, który nie jest tak łatwo stworzyć w przypadku horrorów. Mimo naprawdę minimalnych efektów specjalnych reżyser stworzył fantastyczny film. Jak najbardziej polecam wszystkim.
|