Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9300
Stary 12.03.2009, 15:46
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chcą dużych podwyżek- dać im odejść. Przecież niedawno Zieniu był gotowy iść do Lechii, a z całym szacunkiem- tam na pewno nie dawali mu więcej niż ma u nas. To nie jest tak, że piłkarz od wieku juniora zarabia z każdym rokiem więcej aż do emerytury. Tu jest bardziej odwrócona parabola zarobków i Baszczu z Zieniem muszą to zrozumieć i przestać robić z siebie gwiazdy (przygłupie z resztą, skoro takie rzeczy do nich nie docierają).
Ale widzisz, jest jeszcze jeden paradoks o którym mówisz. Najlepsze jest to, że tutaj nikt nie obraca paraboli zarobków - oni mają ofertę żeby dostać więcej! (przynajmniej tak deklarował Wilczek w stosunku do Baszcza). Tyle, że taki Baszczu, nie będzie brał (teoretyczne sumy) 150 tys. euro - bo to za mało (jeśli np. teraz zarabia 140). Podejrzewam, że skończy się to Cyprem, a w przypadku drugiego mam nadzieję Gdańskiem, z niższymi zarobkami.

Wiślak68 - podobno na 4,5 roku z Panathinaikosem Ateny podpisał kontrakt (zresztą według plotek które się przy nim pojawiały (że to niby Marcelo chcą w Grecji, a ten dla nas na podmiankę, raczej od początku on miał być wytransferowany do Grecji, a u nas był tylko "przy okazji" Beto).
Ostatnio edytowane przez eye63 : 12.03.2009 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując