|
Amica jest chyba ostatnim klubem, który ma jakąś wiarygodność.Z drugiej strony mnie już nic nie zdziwi i choć cieszę się że od czasu wejścia TF, jesteśmy chyba jedynym klubem ,za którym smród się nie ciągnie(jak mnie pamięć nie myli nawet młody Dziurowicz stwierdził że tylko Wisła nie musiała kupować meczy) - to nie ręczył bym za naszą 100% niewinność, szczgólnie że pojawia się nazwisko Ryska Czerwca ,który z niejednego pieca chleb jadł(choćby Szczakowianka za ich 'najlepszych' czasów.) no i Marka Bajora, wieloletniego partnera Czerwca w Widzewie.
ps a jeszcze z innej strony patrząc(swoją drogą to rzeczywiście 'weszło' coś boli że wygrzebali sprawe z przed 8 lat) to jak szybko sprawdziłem, skończyliśmy ten sezon z 9 pkt przewagi nad Pogonią 12 nad Legią(mimo porażki we Wronkach)...jaki był sens kupowania meczu i wydawania 250tyś gdzie i tak wszystko było właściwie rozstrzygnięte.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 12.03.2009 o godz. 15:45.
|