Wyświetl pojedynczy post
mac251_251
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1404
Stary 12.03.2009, 15:23
Ciesla jak chcesz sie udzielać na forum : Bukmacherski .... to dawaj mądre typy i analizy a nie zaśmiecaj tematu , pierdołami że nie będziesz pisał z dużej litery nazwy drużyny , w ogóle zachowujesz się jak dziecko 15 letnie , wstrzymaj się z pisaniem na forum przemyśl to co robisz l , po typuj po analizuj sam w ciszy i wróć na forum odmieniony

Proszę moderatora o usunięcie mojego jak i powyższego postu jeśli ciesla się opamięta i będzie z głową pisał i korzystał z forum
Ostatnio edytowane przez mac251_251 : 12.03.2009 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując