Ciesla jak chcesz sie udzielać na forum : Bukmacherski .... to dawaj mądre typy i analizy a nie zaśmiecaj tematu , pierdołami że nie będziesz pisał z dużej litery nazwy drużyny , w ogóle zachowujesz się jak dziecko 15 letnie , wstrzymaj się z pisaniem na forum przemyśl to co robisz l , po typuj po analizuj sam w ciszy i wróć na forum odmieniony
Proszę moderatora o usunięcie mojego jak i powyższego postu jeśli ciesla się opamięta i będzie z głową pisał i korzystał z forum
