spidey napisał(a):

Ach ta wasz podwójna moralność. Tylko pozazdrościć.
|
Może być nawet potrójna, problem w tym, że naprawdę nie masz punktów zaczepienia żeby stwierdzić, że Wisła za czasów Telefoniki coś skręciła.
Chyba, ze chcesz uprawiać "panświnizm" w wydaniu Urbanowskim: "wszyscy kupowali, wszyscy kantowali, oddajcie majstra 93"
A może ja o czymś nie wiem? Nie krępuj się - podziel się swoimi podejrzeniami...