Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#973
Stary 12.03.2009, 15:20
spidey napisał(a):Wyświetl post
Ach ta wasz podwójna moralność. Tylko pozazdrościć.

Może być nawet potrójna, problem w tym, że naprawdę nie masz punktów zaczepienia żeby stwierdzić, że Wisła za czasów Telefoniki coś skręciła.
Chyba, ze chcesz uprawiać "panświnizm" w wydaniu Urbanowskim: "wszyscy kupowali, wszyscy kantowali, oddajcie majstra 93"

A może ja o czymś nie wiem? Nie krępuj się - podziel się swoimi podejrzeniami...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując