Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1398
Stary 12.03.2009, 14:59
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post
Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie?
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie?
Kurs ogolny 4,07
Jak co myślimy? Już nie jeden podobny kupon w tym temacie sie przewinąl. Jak dla mnie to tu są pieniądze Ale wiesz jak to piłka...
Odpowiedz cytując