Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
1398
12.03.2009, 14:59
EnDrJu92
napisał(a):
Na dzis mam tak
CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1
Co myslicie o tym kuponie
?
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie
?
Kurs ogolny 4,07
Jak co myślimy? Już nie jeden podobny kupon w tym temacie sie przewinąl. Jak dla mnie to tu są pieniądze
Ale wiesz jak to piłka...
Waldus88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldus88
Znajdź inne posty napisane przez Waldus88