Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9296
Stary 12.03.2009, 14:54
A ja napisze w ten sposób. Wali mnie czy będą transfery czy nie.
Ja i tak kocham Wisłe i będę z nią na dobre i złe

TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując