Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
9296
12.03.2009, 14:54
A ja napisze w ten sposób. Wali mnie czy będą transfery czy nie.
Ja i tak kocham Wisłe i będę z nią na dobre i złe
TYLKO WISŁA
Blat Wywiad
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Blat Wywiad