Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
Od: 02.2008
Offline
#
1394
12.03.2009, 14:37
Na dzis mam tak
CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1
Co myslicie o tym kuponie
?
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie
?
Kurs ogolny 4,07
EnDrJu92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EnDrJu92
Znajdź inne posty napisane przez EnDrJu92