Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 12.03.2009, 14:37
Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie?
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie?
Kurs ogolny 4,07
Odpowiedz cytując