Blat Wywiad napisał(a):

Odstaw leki 
TYLKO WISŁA
|
Odstaw komputer

. A tak co do Jodłowca, to bzdura wyssana z palca. Skoro Włosi byli tak napaleni, żeby przyjeżdżać z walizą liczącą ponad milion euro, to już widzę jak Wojciechowski oddaje nam bezcen jednego z lepszych obrońców w lidze. Podczas okienka cisza i testowanie złomu z Indonezji, w mediach kupa informacji o tym, że Wisła się kończy, ale gdy już przychodzi runda i zagraliśmy jeden w miarę dobry mecz, to rewelacje, kto to nie jest na naszym celowniku...