Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1390
Stary 12.03.2009, 13:53
Nie ma się co łudzić, że KSG jakkolwiek się przeciwstawi Lechowi. Można liczyć na ich zmęczenie, ale jeszcze nie teraz, a raczej za 2-3 tygodnie. Chciałbym się oczywiście mylić, ale tu raczej 2 jest pewne jak w banku (a i na handi Lech (-1) można się raczej pokusić). Jaga raczej też Legii nie sprawi kłopotu- wygrali z Arką i to by raczej było na tyle z ich spektakularnych osiągnięć na ten sezon. Piszesz, że dużo zespołów traciło u nich punkty- proszę, wymień kilka z nich i nie roześmiej się przy tym.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując