Heh co do Wisły to sie zgadza,chłopaki mam nadzieje,ze po poloni odzyli i wiedza,ze mistrz przy dobrej grze jeszcze jest w zasiegu

Co do Lecha,ida na majstra pewnym krokiem,skład bedzie optymalny ,a gornik szału zadnego nie robi,pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli metamorfozy. Graja dobrze,ale nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.Stadion im raczej teraz nie pomoze,jak dobrze pojdzie to wleca 3 i poplyna.
No i legia,legia to legia,ale jage na remis jak najbardziej stac,zwlaszcza ze duzo zepsolow juz tracilo punkty u nich..
Zobaczymy Waldus,zobaczymy w ndz
