Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1389
Stary 12.03.2009, 13:40
Waldus88 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to za pierwszy kupon moze liczyc juz sianko co to drugiego to niechce Ci zle zyczyc ale wolalbym jednak zeby OM wygrali to spotkanie.




Jak już to:
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x

Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi
Heh co do Wisły to sie zgadza,chłopaki mam nadzieje,ze po poloni odzyli i wiedza,ze mistrz przy dobrej grze jeszcze jest w zasiegu
Co do Lecha,ida na majstra pewnym krokiem,skład bedzie optymalny ,a gornik szału zadnego nie robi,pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli metamorfozy. Graja dobrze,ale nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.Stadion im raczej teraz nie pomoze,jak dobrze pojdzie to wleca 3 i poplyna.
No i legia,legia to legia,ale jage na remis jak najbardziej stac,zwlaszcza ze duzo zepsolow juz tracilo punkty u nich..
Zobaczymy Waldus,zobaczymy w ndz
Powód: a tak o
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 12.03.2009 o godz. 13:44.
Odpowiedz cytując