Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 12.03.2009, 12:34
Metalist, fakt, że zaskakuje w tej edycji p. UEFA, ale sądzę, że to raczej arogancja i lekceważenie Ukraińców gubi ich przeciwników niż niesamowite umiejętności piłkarzy Metalista (na pewno są dobrzy, ale raczej nie aż tak, jak to sugerują ich wyniki w P. UEFA). Dynamo, to drużyna, która ich zna z własnego podwórka, mało tego- ostatnio wygrali z nimi wyjazd 2-0 i generalnie są w gazie. Żeby nie było- sam nie gram tego meczu, ale uważam, że Metalistowi przytrafiło się najgorsze losowanie z możliwych i raczej tej rundy nie przejdą.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 12.03.2009 o godz. 12:37.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując