Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#971
Stary 12.03.2009, 12:33
Szukałem tak z ciekawości jakiegokolwiek oświadczenia na różnych forach czy grupach dyskusyjnych - oświadczenia kibiców że nie zgadzają się na sprzedanie się. Nie mówię o pojedynczej osobie co się gdzieś wypuściła - tylko o całości.
Niestety nie znalazłem - a może "stety" ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując