Szukałem tak z ciekawości jakiegokolwiek oświadczenia na różnych forach czy grupach dyskusyjnych - oświadczenia kibiców że nie zgadzają się na sprzedanie się. Nie mówię o pojedynczej osobie co się gdzieś wypuściła - tylko o całości.
Niestety nie znalazłem - a może "stety" ?
