|
Nie rozśmieszajcie mnie. Mydlenie oczu o jkiś Jodłowcach i innych. Niech Bednarz się bierze do roboty i szuka nowych Stiliców, Lewandowskich, Jodłowców.
Coś jak Marcelo itp.
Albo niech spada bo czas leci a my nadal w dupie. Trzeba nam tanich młodych wzmocnień a nie podstarzałych emerytów czy wirtualnych Jodłowców.
|