Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9285
Stary 12.03.2009, 09:35
Nie rozśmieszajcie mnie. Mydlenie oczu o jkiś Jodłowcach i innych. Niech Bednarz się bierze do roboty i szuka nowych Stiliców, Lewandowskich, Jodłowców.
Coś jak Marcelo itp.

Albo niech spada bo czas leci a my nadal w dupie. Trzeba nam tanich młodych wzmocnień a nie podstarzałych emerytów czy wirtualnych Jodłowców.
Odpowiedz cytując