Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 12.03.2009, 00:46
do dupy że wygrał bo nic mi to nie dało.a tak to dziś sobie dobrze rozkminiłem i jak staram sie nie nadużywać słowa niefart, to co mam powiedzieć , jak kolesie przy celnych strzałach 44-23 , w tym w ostatniej tercji 17-5 nie byli w stanie przez 55 minut strzelić gola i ostatecznie w regulaminowym czasie zremisowali , powodując że spodziewana wygrana ManU - których osobiście nie za bardzo lubie - nie miała zadnego znaczenia
Załamka normalnie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując