do dupy że wygrał bo nic mi to nie dało

.a tak to dziś sobie dobrze rozkminiłem i jak staram sie nie nadużywać słowa niefart, to co mam powiedzieć , jak kolesie przy celnych strzałach 44-23 , w tym w ostatniej tercji 17-5 nie byli w stanie przez 55 minut strzelić gola i ostatecznie w regulaminowym czasie zremisowali , powodując że spodziewana wygrana ManU - których osobiście nie za bardzo lubie - nie miała zadnego znaczenia

Załamka normalnie
