maciek777 napisał(a):

Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2
|
Z czysto "zawodowego" punktu widzenia powiem Ci, że nie warto. Już pewniej wygląda Odra- Śląsk 2 lub np. Polonia B. - Ruch X. Dobrze, że dziś wygrał Man U
