Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 12.03.2009, 00:37
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2

Z czysto "zawodowego" punktu widzenia powiem Ci, że nie warto. Już pewniej wygląda Odra- Śląsk 2 lub np. Polonia B. - Ruch X. Dobrze, że dziś wygrał Man U
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując