Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
francesc92
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1367
11.03.2009, 23:11
Witam, mam pytanie. U buków zacząłem grać w sobotę, dziś udało się zgarnąć 50 zeta. Czy w związku z brakiem 18 lat są jakieś problemy z odebraniem kasy? Jak to zwykle bywa? Czy lepiej wysłać kogoś starszego?
Pomóżcie, błagam...
francesc92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do francesc92
Znajdź inne posty napisane przez francesc92