Wyświetl pojedynczy post
francesc92
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1367
Stary 11.03.2009, 23:11
Witam, mam pytanie. U buków zacząłem grać w sobotę, dziś udało się zgarnąć 50 zeta. Czy w związku z brakiem 18 lat są jakieś problemy z odebraniem kasy? Jak to zwykle bywa? Czy lepiej wysłać kogoś starszego?

Pomóżcie, błagam...
Odpowiedz cytując