|
Senior Member
Offline
|
#1445

11.03.2009, 22:03
|
1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku
2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.
3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.
4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.
5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl
6. http://www.marzenia.bphtfi.pl/ dodajemy 1% marzenia
2451,30 zl + marzenie
PS: mam prosbe wiem ,ze nie jest to dla dzieci czy dla ludzi potrzebujacych ale czy moglbym wrzucic tutaj swoj link do konkursu wystarczy ,ze codziennie klikniecie na logo i dostane 1 pkt.
Jesli mozna to wklejam : http://www.3dwhite.pl/?click=a0f1999...750551e23d2d6d
Bez napinki.
|
|