Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
178
11.03.2009, 21:48
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Bramka : Pawełek
Obrona: Marcelo, Głowacki, Baszczyński, Pi. Brożek
Pomoc: Sobolewski, Diaz, Zieńczuk, Małecki
Atak: Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Łobodziński
Wynik: 0:1
Bramka: Ćwielong
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch