Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
1767
11.03.2009, 21:20
radekogi
napisał(a):
to jest oficjalny schemat? Bo jak tak to zrobili nam jajo a'la stadion Lecha w narożniku, chyba że jest to fragment trybun D,E
oficjalny....
LukL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukL
Odwiedź stronę domową użytkownika LukL!
Znajdź inne posty napisane przez LukL