Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1767
Stary 11.03.2009, 21:20
radekogi napisał(a):Wyświetl post
to jest oficjalny schemat? Bo jak tak to zrobili nam jajo a'la stadion Lecha w narożniku, chyba że jest to fragment trybun D,E
oficjalny....
Odpowiedz cytując