Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#818
Stary 11.03.2009, 21:12
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Zabawne tylko, że Petrescu też twierdził że ten system się sprawdzi.

Dwóch trenerów, wykształconych na wyspach (Skorża w mniejszym stopniu, ale jednak też) versus banda forumowych managerów za 5 groszy. Kto ma rację?
Jak juz pisalem - brak odpowiednich wykonawcow.