dj_ibutti napisał(a):

Zabawne tylko, że Petrescu też twierdził że ten system się sprawdzi.
Dwóch trenerów, wykształconych na wyspach (Skorża w mniejszym stopniu, ale jednak też) versus banda forumowych managerów za 5 groszy. Kto ma rację?
|
Jak juz pisalem - brak odpowiednich wykonawcow.