Jeśli chodzi mecze naszej ekstraklasy to ja zawsze sciągam z tąd :
http://allgoals.pl/ekstraklasa-f52.html
Jest coś ponad 90 meczyków( w tym Wisła) ale ,trzeba się zarejestrować......
No i jeszcze kumpel mi polecił tą stronkę :
http://sport-video.pl/index.php?showforum=190
Mają jeszcze większy zbiór . Oczywiście też trzeba się zarejestrować.....
Mam nadzieje ,że pomogłem ......