Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 11.03.2009, 21:06
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
no kolejny raz się przekonuję że LM to najgłupsze rozgrywki. Mieli nie grać w Romie ten tamten i jeszcze jeden a w 1 składzie grają Pizarro, Totti, Tonetto. Nie mówiąc o tym że Aquilani niby tak kontuzjowany jest na ławce. gra trenerów i tyle. Roma 1 - 0 Arsenal. Ja wiedziałem że to dziwna drużyna ale.. no ale poczekajmy do końca meczu...
A wystarczyło tylko sprawdzić meczowe kadry wszystkich drużyn...
Odpowiedz cytując