Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 11.03.2009, 20:59
no kolejny raz się przekonuję że LM to najgłupsze rozgrywki. Mieli nie grać w Romie ten tamten i jeszcze jeden a w 1 składzie grają Pizarro, Totti, Tonetto. Nie mówiąc o tym że Aquilani niby tak kontuzjowany jest na ławce. gra trenerów i tyle. Roma 1 - 0 Arsenal. Ja wiedziałem że to dziwna drużyna ale.. no ale poczekajmy do końca meczu...
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując